Niedziela Chrztu Pańskiego 10.01.2021 r.

Ogłoszenia duszpasterskie

1)     Obchodzimy dzisiaj – Niedzielę Chrztu Pańskiego. Kończy ona okres Narodzenia Pańskiego i rozpoczyna okres zwykły w ciągu roku. Po Mszy św. o godz. 800 zmiana Tajemnic Róż Żywego Różańca.

2)     Codziennie po Mszy św. odmawiamy Różaniec przed wystawionym Najświętszym Sakramentem w intencji przebłagania za grzechy; z prośbą o umocnienie w wierze i błogosławieństwo Boże dla naszych rodzin. Serdecznie zapraszam.

3)     W środę  - Nowenna do MBNP o godz. 1700.

4)     W przyszłą niedzielę ofiary składane na tacę będą przeznaczone na cele inwestycyjne w naszej parafii.

5)     Serdecznie dziękuje za sprzątanie Kościoła w minionym tygodniu. Na ten tydzień bardzo proszę Państwa:

·        Barbarę i Łukasza Drozdów

·        Marię i Kazimierza Stanczaków

·        Bogumiłę, Mariana Piwowar

·        Stanisława Piwowara

6)     Zachęcam do nabywania prasy katolickiej. Dostępne są: Gość Niedzielny, Niedziela, Miłujcie się, dla dzieci Mały Gość Niedzielny i Promyczek Dobra, a dla najmłodszych Mały Promyczek.