34 Niedziela zwykła 22.11.2020 r.

Ogłoszenia duszpasterskie

1)     Przeżywamy dzisiaj Uroczystość Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata, ostatnią Niedzielę roku liturgicznego. Po Mszach św. wobec Najświętszego Sakramentu wystawionego w monstrancji odmówimy Litanię do Serca Pana Jezusa oraz Akt poświęcenia rodzaju ludzkiego Jezusowi Chrystusowi Królowi – z którym związany jest odpust zupełny.

2)     Modlitwa różańcowa połączona z wypominkami - codziennie o godz. 1630.

3)     W tym tygodniu w liturgii przeżywamy:

·        We wtorek – wspomnienie św. Andrzeja Dung-Lac, kapłana i jego Towarzyszy, męcz.

·        W środę – Nowenna do MBNP o godz. 1700.

·        W sobotę – modlimy się za naszego Biskupa Andrzeja Jeża z racji 11 rocznicy święceń biskupich.

·        Za tydzień będziemy przeżywać I Niedzielę Adwentu, którą rozpoczniemy nowy rok liturgiczny.

4)     Bardzo dziękuję za sprzątanie Kościoła w minionym tygodniu. Na ten tydzień proszę Państwa:

·        Marię i Stanisława Śmigowskich

·        Kleopatrę i Jarosława Śmigowskich

·        Barbarę i Janusza Wojciechowskich

·        Marzenę Musiał

5)     U ministrantów i w zakrystii można nabyć prasę katolicką: Gościa Niedzielnego, Niedzielę, Miłujcie się  i dla dzieci Małego Gościa Niedzielnego w którym znajdziemy płytę z piosenkami Magdy Anioł, jest również Promyczek Dobra i Mały Promyczek.